KAMILOS i GIGAWOLF prezentują, opisują i szydzą... a to wszystko bez cenzury i jakichkolwiek zahamowań.
Kategorie: Wszystkie | Cięte | Inne | Ludzie | Recenzje | Wydarzenia
RSS
piątek, 07 maja 2010

           Za chwilę, na co drugim kanale telewizji i każdej stacji radiowej rozpocznie się horror pod tytułem slogany wyborcze. Boże dzięki ci ze istnieją jeszcze kanały sportowe, bo od tytułowej „wyborczej papki” można wymięknąć i trafić do wariatkowa z powodu prania mózgu lepszego niż mogłyby zrobić nam służby specjalne.  Można też iść innym tokiem myślenia i zakotwiczyć się w pubie i grać w lotki popijając zimnego lecha...... eeeee nie ten termin już został ocenzurowany w Polsce z wiadomych przyczyn-, choć akurat jako piwo jest ok... i nie robię tu nikomu reklamy. Ale do rzeczy!!! Patrzę na listę kandydatów i strach mnie przelatuje (a nie lubię tego, daleko mi do geja.... kurwa no to teraz się doigrałem, bo oni mają większe prawa w naszym pokręconym kraju niż zwykli zjadacze chleba):

-         Bronisław Komorowski

-         Janusz Korwin- Mikke

-         Andrzej Lepper

-         Waldemar Pawlak

-         Andrzej Olechowski

-         Grzegorz Napieralski

-         Jarosław Kaczyński

-         Marek Jurek

Reszty nie wymieniam, bo nie warto he he. W każdym razie, jeśli myślałeś o ucieczce z kraju to możesz się już pakowaćJ  Za chwilę na każdym kroku towarzyszyć nam będą te twarze: czy na spacerze, czy w drodze do pracy. Nasze nierówne i dziurawe płyty chodnikowe zostaną zaklejone właśnie ich resztkami podartych wizerunków. Swoją drogą będzie przynajmniej z tego jakiś pożytek. Ale chwila..... przecież na tychże ulotkach, plakatach będą po raz kolejny niesamowite slogany. Jacy to czyści, nieskazitelni i praworządni są owi kandydaci. Bez wyroków..... ups nie trafiony, z wizją wiejskiej Polski.... ups  wiochą to wieje, ale tylko w takim białym budynku w Warszawie, z  wizją prawie policyjnego państwa.... eeeee to też już było przerabiane.  Ci wszyscy „wielcy” ludzie będą mówić jak to chujowo było jak ich nie było na tym stanowisku, a jak to będzie zajebiście jak oni na nim będą. A my drogi narodzie będziemy kolejny raz zaciskać zęby i modlić się by wszystko wróciło do normalności. Ale wróci dopiero po wyborach, na których trzeba będzie wybrać mniejsze zło..... tak.... mniejsze zło niestety. Nie chcę wiedzieć, kto kogo wybiera- to miejsce  (strona) jest apolityczne. Nie będę nawoływał do bojkotu wyborów, ale na Boga....!!!!!! Jesteśmy już straceni!!!  Po wyborach nastąpi „wyborczy kac” i brutalne przebudzenie ze snu. Zostaną tylko śmieci na ulicach i nadzieja.... „nas” głupich patriotów, którzy jeszcze tu jesteśmy mimo tak licznych przeciwności.

gigawolf

czwartek, 06 maja 2010

 

    No i stało się ruszyliśmy wreszcie z blogiem, który poruszać będzie wiele tematów. Jedne będą kontrowersyjne inne mniej- najważniejsze by zaciekawiły „Was” czyli naszych czytelników. Przecież każdy z nas ma na wybrany temat odmienne zdanie i po to jesteśmy, aby uwidaczniać otaczające dookoła paranoje i zachowania. Na pewno artykuły będą z lekką nutką żartu, czasem z przymrużeniem oka, ale nigdy nie będą opowiadać o fikcji, ale o prawdziwym „real- life”. Z czasem oczywiście nasz blog będzie się rozwijał, będą pojawiać się nowości, ale do tego wrócimy w niedalekiej przyszłości.

.................................................................................................................................

Nie....!!! nie.....!!! Co to kurwa za wstęp!!!! Taaaak jesteśmy tu po to by bluzgać tych, którzy na to zasługują!!! Będzie rzucanie mięsem na lewo i prawo.... duuuużo mięsa jak w najkrwawszym horrorze i to nie kategorii B. Czysta partyzantka. Nie ma rzeczy, o których nie można napisać, bo liczy się własne zdanie, jakie one by nie było. Bo najbardziej wkurwiają kukiełki bez zdania lub zgadzający się ze zdaniem innych dla świętego spokoju. Ech.... o emo nie wspomnę, bo to jest temat na osobny artykuł....ba, a może i nawet więcej niż jeden. Czy Was zaciekawi ten blog??? A co mnie to obchodzi!!! Czy Was urazi?....taaaaaa on ma urażać- ma godzić jak piorun Zeusa!!! Ale ma to robić tylko tym, których kręgosłup moralny jest poprzestawiany jak po skoku ze skarpy w miejsce gdzie miało być morze, a trafił się pusty ląd!

 

Jako że wstęp powinien być krótki, a nie jak tom ‘Krzyżaków”..... więc ruszamy!!! Jak na karuzeli bez zabezpieczeń-  bo oszukać przeznaczenia się nie da... tak jak nie ma tematów tabu.

gigawolf

Tagi: początek
12:59, kamilos_02 , Wydarzenia
Link Komentarze (1) »
1 ... 16 , 17
 
| < Lipiec 2018 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
trwa inicjalizacja, prosze czekac...Gry MMO

Ranking i toplista blogów i stron

Najlepsze Blogi

Blogowisko.org