KAMILOS i GIGAWOLF prezentują, opisują i szydzą... a to wszystko bez cenzury i jakichkolwiek zahamowań.
Blog > Komentarze do wpisu

Życie i pisanie.

Wstać rano, zjeść śniadanie, wziąć kąpiel/prysznic. Włączyć komputer, puścić muzykę, sprawdzić pocztę, naszą-klasę, facebook i inne portale w między czasie zrobić sobie herbatę, znaleźć butelkę whisky, poprawić herbatę whisky. Popisać parę godzin tak do 14-15, zjeść obiad, znowu sprawdzić pocztę wszystkie portale. Napisać jakiś tekst na bloga i opublikować go. W końcu czas na przyjemność, włączyć grę, w między czasie zrobić sobie herbatę, doprawić ją whisky (mocniej niż za pierwszym razem). Pograć kilka godzin, tak do 18-19 w tym czasie wypić ze dwie, trzy herbaty (każda następna mocniejsza). Wyjść z domu spotkać się ze znajomymi w barze lub w parku, wypić kilka piw, zmienić park na bar, lub zmienić bar. Znowu wypić kilka piw w między czasie poznać jakieś miłe, Łądne i inteligentne kobiety. Wyjść z baru do domu jednej z nich gdzie dokończy się imprezę, przespać się z nią. Rano obudzić się w nie swoim mieszkaniu przytulonym do ładnej kobiety, w lepszym przypadku zostać obudzonym przez ładną kobietę, która robi loda. Ubrać się, zjeść śniadanie, znowu wydymać panią domu, ubrać się i iść do domu.

Całkiem dobry plan na spędzenie jednego z wakacyjnych dni, Gigawolf zapewne widziałby to inaczej, ale On jest zakochany. Na zakończenie tego krótkiego (i bezsensownego) tekstu zapytam się, kto chciałby tak spędzić dzień? No i komu się udało tak spędzić dzień?

poniedziałek, 11 lipca 2011, kamilos_02
Życie i pisanie. 2011/07/11 13:22:48 http://bluesblogers.blox.pl/2011/07/Zycie-i-pisanie.html życie,rozrywka,pisanie,sex,kobiety,ludzie,styl życia

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
Gość: Misek, 217.153.182.*
2014/02/21 11:26:51
Bardzo wydmuszkowy dzień z życia. Popić, pobawić, i tyle. Nic więcej. Ja to wolę działać, jakieś organizacje pożytku publicznego wykaz ich można znaleźć na stronie. W innym przypadku czułbym się jakbym marnował dzień.
-
2014/04/23 13:00:49
Jako że wrzucanie wpisów zostało już dawno porzucone to też bardzo rzadko sprawdzam nowe komentarze i w ogóle blox.pl widzę jednak, że kolega nie załapał charakteru BluesBlogers i poczucia powagi wpisu.
trwa inicjalizacja, prosze czekac...Gry MMO

Ranking i toplista blogów i stron

Najlepsze Blogi

Blogowisko.org