KAMILOS i GIGAWOLF prezentują, opisują i szydzą... a to wszystko bez cenzury i jakichkolwiek zahamowań.
Blog > Komentarze do wpisu

Pierwszy rok.

Wczoraj minął rok od pierwszego wpisu, 6 maja 2010 roku po dziesiątkach rozmów razem z Gigawolfem otwarliśmy ten blog. Przez ten rok dużo się działo można by powiedzieć, nie tylko w polityce i na świecie, ale i u nas. Gigawolf który równocześnie wrzucał teksty tutaj miał jeszcze swoje własne projekty, które niestety upadły z różnych powodów a jego ostatnie dzieło zostało przejęte. Ja natomiast opierdalałem się i opierdalam się nadal, co prawda mam kilka pomysłów, ale muszę poczekać aż moja twórcza natura obudzi się ze snu zimowego.

O czym pisaliśmy przez ten rok tak właściwie? O ludziach i ich dziwnych, śmiesznych problemach, o tym, co nas drażni w postępowaniu różnych osób, u tych sławnych lub ogólnie o całym społeczeństwie. Nie wybieraliśmy w słownictwie, zwłaszcza Ja, niejednokrotnie byliśmy chamscy i brutali, prostolinijni lub w ogóle zagmatwani we własnych słowach, ale zawsze szczerzy, zawsze pisaliśmy to, co myślimy!

Czy to, że zaczęliśmy pisać wpłynęło na nasze życie? Pewno tak, chociaż nasz styl życia się nie zmienił, nie gonią nas fani, bo żadnych nie mamy, nie wydajemy więcej pieniędzy, bo nie zarabiamy więcej, marudzimy, wyśmiewamy, krytykujemy tak samo często jak przed rokiem tyle tylko, że wrzucamy nasze opinie do Internetu. Możliwe, że kiedyś ktoś przez przypadek wpadnie na naszego bloga i pozwie nas lub stwierdzi, że dżemie w nas ukryty talent, któremu trzeba pomóc zabłysnąć i zaprosi nas do telewizji lub radia na jakiś wywiad. Czy sława uderzyłaby nam do głowy? Tego nie wiem, nie mam zielonego pojęcia.

Kończąc ten urodzinowy wpis mogę obiecać, że pozostaniemy szczerzy i będziemy pisać tak jak myślimy, tak jak uważamy za słuszne. Mam nadzieje, że następny rok przyniesie zmiany oczywiście na lepsze, że będziemy więcej pisać, zacznie nas odwiedzać więcej osób i będą się wywiązywać rozmowy w komentarzach. No to tyle na dziś.

sobota, 07 maja 2011, kamilos_02
Pierwszy rok. 2011/05/07 14:35:56 http://bluesblogers.blox.pl/2011/05/Pierwszy-rok.html wydarzenia,o nas,urodziny,podsumowanie,2010

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
Gość: Ania, *.internetia.net.pl
2011/05/07 22:23:10
Sto lat sto lat:)
trwa inicjalizacja, prosze czekac...Gry MMO

Ranking i toplista blogów i stron

Najlepsze Blogi

Blogowisko.org