KAMILOS i GIGAWOLF prezentują, opisują i szydzą... a to wszystko bez cenzury i jakichkolwiek zahamowań.
Blog > Komentarze do wpisu

Wiosna.

Tak moi drodzy wszystko na to wykasuje, że ulubiona przez wszystkich pora roku na dobre rozgościła się w Polsce. Czemu tak uważam? a bo tak: „trawa się zieleni, ptaszki śpiewają, pszczoły się dupiom”.

A na poważnie to wystarczy spojrzeć przez okno i samemu się przekonać, młode ładne dziewczyny (brzydkie niestety też) prezentują swoje wdzięki w porozpinanych koszulach i krótkich spodenkach podchodzących pod same pośladki aż chce się wyjść na spacer. Nadejście wiosny nie oznacza jednak samych przyjemności, niestety w tramwajach i autobusach nasili się smród pospólstwa, które nie potrafi się wykąpać i nie wie, co to antyperspirant (dezodorant)! Wiosna oznacza również przepełnione parki, małe dzieci krzyczące i pętające się nawet pod stolikiem w ogródku piwnym, głupich ludzi z psami w parkach, którzy nie wiedzą, co to linka od psa! Przy psach zatrzymam się na chwile, ponieważ jestem na tym punkcie przeczulony, jako posiadacz psa mogę ponarzekać, bo w przeciwieństwie do większości wiem, że pies ma być zapięty na linkę. Sam miałem kilka sytuacji w WPKiW na ścieżce rowerowej, że pies wbiegł mi pod koło! Jakie było zdziwienie tępej właścicielki jak jej powiedziałem, że na terenie całego parku psy prowadzi się na smyczy, co lepsza parę metrów wcześniej i parę dalej postawione były znaki informujące o tym! Czy dla ludziom naprawdę tak trudno zrozumieć, że psy prowadzi się na smyczy? Czy większość społeczeństwa polskiego jest taka tępa i mało rozumna? Właściwie, po co ja zadaje te pytanie? Taka jest prawda! Niektórzy ludzie powinni przechodzić testy na inteligencje i psychologiczne przed dostaniem zezwolenia na zakup psa czy jakiegokolwiek innego zwierzęcia!

Kolejną rzeczą, która będzie mnie irytować będą małoletnie pętające się po parkach emo z piwem uważające się za dorosłe i dojrzałe. Tak rzeczywiście nastoletnie emo z piwem w jednej ręce i papierosem w drugiej to najlepszy przykład dojrzałego człowieka.

Swoją drogą to muszę stwierdzić, że zrobili się na tyle żałośni, że nie potrafią się sami bronić! Całkiem niedawno trafiła się fanka emo, która broniła ich w komentarzach pod tekstem „Dzieci Neo czy Emo???”, mogła od razu upomnieć się o prawa dla internetowych trolli. Twierdziła, że „Ludzie emo to też ludzie, tacy jak my, tylko, że wrażliwsi. Pesymiści” a w odpowiedzi na mój komentarz napisała między innymi „Mówisz na nich dzieciaki ii z tego wnioskuję, że jesteś dorosły”, więc tak w porównaniu do 15-18 latka czuję się dorosły i większość się ze mną zgodzi, że to są jeszcze dzieci! A co do tego, że są wrażliwsi to gówno prawda i każdy, kto tak twierdzi siedzi za dużo przed komputerem, za dużo się naczytał definicji i tekstów, które wykopali gdzieś w Internecie. Ludzie odejdźcie od komputerów i wyjdźcie na ulice to zobaczycie, jakie gówno was otacza!

Założenia i idee subkultur istnieją już głównie tylko w definicjach, ich założenia i podejście do życia zaczynają się i kończą na Wikipedii. To że ktoś ufarbuje sobie włosy na czarno, zapuści długą grzywkę zasłaniającą połowę twarzy, pomaluje sobie oczy na czarno, ubierze się tak, że niewiadomo czy jest to chłopak czy dziewczyna jest dla mnie śmieszne i żałosne! Niech swoimi decyzjami i zachowaniem pokażą przynależność do danej subkultury, zaczną w rozmowie szerzyć swoje przekonania i sami ich zaczną bronić.

Ach… wiosna! Wiosna to pora roku w czasie, której wszystko budzi się do życia, również ludzie zaczynają się budzić, bo długich zimowych nocach i szarej pogodzie, gdy widzą jak przyroda budzi się do życia fala endorfin uderza do głowy. Trzeba korzystać z darmowego rauszu, który funduje nam przyroda i zacząć korzystać z dobrej pogody dopóki się utrzymuje. Na zakończenie wszystkim emo życzę, aby w końcu zmądrzeli i porzucili modę na subkulturę, której nie rozumieją i poza ubiorem i makijażem nie mają z nią nic wspólnego.

środa, 27 kwietnia 2011, kamilos_02
Wiosna. 2011/04/27 16:14:47 http://bluesblogers.blox.pl/2011/04/Wiosna.html ludzie,życie,społeczeństwo,głupota,wiosna,emo

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
trwa inicjalizacja, prosze czekac...Gry MMO

Ranking i toplista blogów i stron

Najlepsze Blogi

Blogowisko.org