KAMILOS i GIGAWOLF prezentują, opisują i szydzą... a to wszystko bez cenzury i jakichkolwiek zahamowań.
Blog > Komentarze do wpisu

Crysis 2 - recenzja.

Crytek Studios (producent) I Electronic Arts Inc. (wydawca/dystrybutor) 22 marca 2011r. (25 marca premiera w Polsce) zaszczycili nas drugą odsłoną wspaniałej gry, która biła rozmaite rekordy od gry walności, ilości sprzedanych egzemplarzy przez wspaniałą grafikę do wygórowanych wymagań sprzętowych. Nowoczesna technologia pozwalająca na niemożliwe, nowe oblicze wojny i walki z wrogo nastawioną rasą obcych, dynamiczna i efektowna walka… Crysis!

Który gracz nie słyszał o tym tytule? Który chciałby zagrać, ale nie może, ponieważ ma za słaby sprzęt? Otóż muszę stwierdzić, że dwójka nie obciążyłam tak mojego komputera jak jedynka, jest to dobra wiadomość, w sumie jedyną złą wiadomością, która odnosi się do tej gry to problemu z multiplayerem w wersji PC.

Dalej jest już tylko dobrze, rozgrywka toczy się na terenie zniszczonego Nowego Jorku, nasz bohater prawie umiera na samym początku gry, później okazuje się, że jego życie uratowała stary znajomy Prorok (Prophet) i podarował nam swój nanokombinezon drugie generacji i palnął sobie w łeb! Atak jak mówiłem, dalej jest już tylko lepiej, bo zostajemy wrzuceni w środek walki pomiędzy ludźmi, obcymi i ludźmi. Dwa razy ludźmi a to, dlatego że pewna grupa ludzi chce dostać w swoje ręce nasz kombinezon i wykorzystać go dla własnych celów.

Tyle o fabule, ciekawscy jakoś znajdą sposób żeby zagrać i dowiedzieć się reszty. Do dyspozycji mamy kilka broni, słabszych i mocniejszych, ładunki wybuchowe i granaty, jak na razie moja ulubiona broń to przenośny CKM. Spotkamy też nowych wrogów, bardziej humanoidalnych niż w pierwszej części, ale niemniej wkurwiających, niektórzy padają po połowie magazynka inni po strzale w głowę a ci bardziej uparci po trzech trafieniach z wyrzutni rakiet a zdarzają się jeszcze bardziej uparte skurwysyny.

Powinienem sam porobić jakieś zrzuty i filmiki z gry jednak moja leniwość wygrała po raz kolejny i nawet nie szukałem programu, który by mi pomógł w nakręceniu i zmontowaniu filmu z gry, ale znalazłem w Internecie materiały z gry.

Podsumowując: gra jak najbardziej warta uwagi i każdy bardziej lub mniej szanujący się gracz powinien w nią zagrać. Grafika jest wspaniała, przy czym sama gra chodzi płynniej niż wcześniejsza odsłona, a przynajmniej na moim sprzęcie, walka daje dużo wrażeń, sterowanie jest intuicyjne, co sprawia, że gra się jeszcze lepiej, przełączanie się pomiędzy trybami kombinezonu jest według mnie łatwiejsze niż poprzednio. Tak samo jak w pierwszej części możemy usprawnić broń za pomocą celowników, powiększonych magazynków, granatnika itd. nowością jest możliwość usprawnienia kombinezonu! Stajemy się dzięki temu szybsi, silniejsi i wytrzymalsi, dzięki czemu możemy siać jeszcze większy rozpidziel! Ocena: bardzo pozytywna.

wtorek, 05 kwietnia 2011, kamilos_02
Crysis 2 - recenzja. 2011/04/05 13:33:37 http://bluesblogers.blox.pl/2011/04/Crysis-2-8211-recenzja.html gry,Crysis,crytek,Crysis 2,wolny czas,rozrywka

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
trwa inicjalizacja, prosze czekac...Gry MMO

Ranking i toplista blogów i stron

Najlepsze Blogi

Blogowisko.org