KAMILOS i GIGAWOLF prezentują, opisują i szydzą... a to wszystko bez cenzury i jakichkolwiek zahamowań.
Blog > Komentarze do wpisu

Dzieci Neo czy Emo???

Miał być „ogień”, ale chyba będzie tylko mały płomyczek, albo żar, może nawet iskierka, która powinna zmusić jednak niektórych do myślenia.

Sam nie wiem, co gorsze, może genetyczna krzyżówka tych dwóch z…nie krzyżówka z czymś trzecim tylko by załagodziła produkt końcowy, ale nie wyobrażam sobie mieć teściowej, która jest dzieckiem Neo i Emo.

O gustach się nie dyskutuje, podobno, może gdzie indziej, ale nie tu. Nie rozumiem jak można się tak ubierać, malować sobie oczy na czarno (to się akurat dotyczy facetów, żaden szanujący się mężczyzna nie pomalowałby sobie oczu), w ogóle tego stylu nie rozumiem. Co jest pociągającego w dziewczynie ubranej jak chłopczyca, przeważnie na czarno, w ciuchy „bezdomnego”. Co się stało z gustem ludzi?? Coraz częściej laski zaczynają ubierać się podobnie do facetów, a faceci…no właśnie, ni to pedał, ni to dziecko, straszne jest to, że towarzyszy temu psychiczna zmiana na Emo. Pocieszające jest to, że większość albo nie dożyje mojego wieku, albo dostanie czymś ciężkim po głowie i zmądrzeje, albo trafi do psychiatry, który z pomocą leków psychotropowych wyleczy ich z upośledzenia.

Gdyby moje przyszłe dziecko postanowiło być Emo, to dostało by szlaban na:

- Internet,

- gry,

- muzykę,

- TV bym zostawił,

- zakaz wychodzenia z domu, aż nie zmądrzeje,

Tak wiem, to okrutne, że ludzie już tak nie robią ze swoimi Emo-dziećmi, a może to kwestia przykładu, jaki rodzice dają? Czy ja wiem, czy to że dzieciak musi siedzieć w autobusie albo tramwaju a inni muszą stać, nawet starsze osoby, ma wpływ na to że zostają Emo, raczej nie ale na pewno nie jest to prawidłowe. / Nasuwa się myśl, że skoro dzieciak się tak nauczy to, gdy zetknie się z realnym światem jak dorasta, doświadcza szoku, nie potrafi sobie poradzić z rzeczywistością, więc możliwe jednak, że ma to jakiś wpływ. Wychowanie i przykład, jaki dają starsi może jednak ma wpływ na „narodziny” małych Emo./

O Emo mógłbym sobie jeszcze popisać, ale zostawię ten temat dla Gigawolfa, niech se chłopak ulży, użyje, a chuj wie…On na pewno będzie wiedział, o co chodzi;-]

Co się tyczy dzieci neo, to sam nie wiem, od czego zacząć, od bezgranicznej głupoty objawianej nie tylko w realnym świecie, ale i w wszystkich zakamarkach Internetu, a może często towarzyszącemu uzależnieniu od komputera i Internetu, które w końcu objawia się zatraceniem rzeczywistości?

„Jeśli nie pozostajesz w zgodzie z netykietą, to niezależnie co używasz - będziesz trollem.”

Taki cytat znalazłem w necie i jak najbardziej się z nim zgadzam, powyżej tego cytatu była mowa o tym, że dzieci neo zasypują Internet swoją głupotą na forach i czatach.

Dostęp do Internetu nie jest już tak ograniczony jak kiedyś i każdy idiota może wrzucić, co chce do Internetu, może napisać, co chce, ale niech to kurwa najpierw przemyśli!!! W Internecie roi się od tępych lasek, które wrzucają swoje półnagie albo nagie fotki żeby ich chłopak mógł się nimi pochwalić kolegom, oczywiście wierzą w teksty typu „nie kochanie nikomu tego nie pokaże”, a potem jest są załamane jak mają opinie łatwej laski, albo słyszą od każdego pokaż cycki i tak już wszyscy je widzieli.

Czy uda się kiedyś uporać z tymi dwoma problemami? Czy ktoś ma na tyle siły? Czy ktoś ma tak duże fundusze? Wątpię w to, ale się z tym nie pogodzę i będę walczył o normalny świat i Internet. Mam nadzieję, że nie tylko Ja, ale i inni w końcu coś zrozumieją, albo raczej zaczną samodzielnie myśleć. Ten temat jest zbyt rzadko poruszany, dlatego jest tak źle, Ja do niego jeszcze wrócę i dopowiem, co niedopowiedziane…

poniedziałek, 24 maja 2010, kamilos_02
Dzieci Neo czy Emo??? 2010/05/24 10:58:46 http://bluesblogers.blox.pl/2010/05/Dzieci-Neo-czy-Emo.html głupota,ludzie

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
2010/05/24 18:35:49
Fajnie Kamilos , że bedziesz walczyl o normalny swiat i normalny internet jak napisales, heh ale obawiam sie , że mozesz zostac sam na placu boju bo tak to juz jest ja kiedys walczylem o normalne warunki pracy i co mi z tego przyszlo jak wszysyc narzekali a ja sam sie odzywalem i ja wychodzilem na tego zlego heheh swiata sie nie zmieni ani ty ani ja ani nawet jak by sie milion ludzi dolaczylo bo swiat jest jaki jest i bedzie sie zmianial sam chyba ze masz wplyw na media a nie masz a swiatem w 70% rzadza media i to media manipuluja tymi biedaczkami itp heheheh fajny tekst
-
Gość: Ona, 217.153.42.*
2010/05/24 21:05:13
Kiedyś dzieci Neo i ludzie Emo znikną, a zamiast nich pojawią się kolejne "subkultury" czy Bóg jeden wie jak to coś nazwać... Nic na to nie poradzisz ani Ty Kamilos, ani nikt inny... Kiedyś były dzieci kwiaty, faceci w dzwonach, wszystko kolorowe, kwieciste, non stop naćpani... Owcześni ludzie też narzekali na ten "odłam", dzisiaj wielu osobom się to podoba i czasem nawet wracają do tego. Może kiedyś ktoś w podobny sposób bedzie traktował Emo...
-
2010/05/24 23:04:43
Wytępię to!!! Nawet jak bym miał rozdawać żyletki za darmo;-] To jest coś innego niż Hipisi, oni przynajmniej czerpali korzyści z życia, w pewien sposób je czcili, a nie chcieli się ciąć z byle powodu i nie wyrażali siebie poprzez smutek, żal i cierpienie. Niech się kurwa do klasztoru ascetów przyjmą jak lubią cierpieć a nie wypełzają ze swoich nor i narzekają na normalnych ludzi, że ich nie rozumieją.
-
2011/04/18 21:45:46
Nie jestem emo, ale troche wiem o tych ludziach.
Emo to nie jest tylko sposób ubierania się, czy malowania. To jest subkultura, chęć wyrażenia siebie, tego co czujemy. Ludzie emo to też ludzie, tacy jak my, tylko, że wrażliwsi. Pesymiści. Sama jestem pesymistką i rozumiem tych ludzi.
Jesteś na nich strasznie cięty, a może gdybyśzaznał tyle bólu co Ci ludzie zmieniłbyś swoje poglądy i może nawet stałbyś się trochę bardziej tolerancyjny.
Pozdrawiam ;)
-
2011/04/20 09:19:33
a może gdybyśzaznał tyle bólu co Ci ludzie a jakiego bólu ci ludzie zaznali? 16-17 letni smarkacze, którzy gówno wiedzą o życiu i czują się samotni, niezrozumiani i skrzywdzeniu tylko, dlatego że taka jest moda albo myślą, że to fajnie być emo. Na własne życzenie robią się żałośni i każą innym ludziom ubolewać nad ich ciężkim losem. Tak jestem na nich cięty, bo robią z siebie męczenników a tak naprawdę to nic złego ich nie spotkało a dopiero ich spotka jak prawdziwe życie da im kopa w dupę.
PS większość z tych dzieciaków pochodzi z bogatych rodzin i niczego im nie brakuje w życiu!
-
2011/04/20 18:46:26
Hmm.. i sądzisz, że kasa wszystko załatwi ? ;)
Mówisz na nich dzieciaki ii z tego wnioskuję, że jesteś dorosły. Jesteś dorosły i nie rozumiesz, że w życiu są ważniejsze rzeczy niż hajs??
Poza tym nie zastanowiłeś się nad tym, że może oni naprawdę cierpią i że to co piszesz może ich jeszcze bardziej dobić ?
Nikogo tu nie osądzam, ale ludzie emo nic mi nigdy nie zrobili, prócz tego że zrozumieli ;)
A tak zapytam.. co oni Ci zrobili, że tak po nich jeżdzisz ?:))
trwa inicjalizacja, prosze czekac...Gry MMO

Ranking i toplista blogów i stron

Najlepsze Blogi

Blogowisko.org